Çalışma Yaşamında Haklar

İş hayatındaki haklarınızı öğrenin!
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 29MB
  • Sürüm 1.0.3
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Damasistem
Sosyal güvenlik, iş sağlığı ve güvenliği gibi konularda hangi haklara sahip olduğunuzu bu uygulama sayesinde kolayca öğrenebilirsiniz.
   Çalışma Yaşamında Haklar adlı bu animasyon Birleşmiş Milletler Ortak Programı kapsamında Türkiye İş Kurumu işbirliğinde Uluslararası Çalışma Örgütü tarafından  yaptırılmıştır.
   
   Anne, baba ve genç olmak üzere üç ana karakterden ve yan karakterlerden oluşan bu animasyon tıpkı bir hikaye gibi giriş, gelişme ve sonuç bölümlerinden meydana gelmektedir.
Hikaye bu üç ana karakterin çalışma yaşamındaki haklarını öğrenmek üzere İŞKUR'a gitmeleriyle başlıyor.Ailemiz gidilen her birimden farklı haklarını öğrenmekte ve öğrendikleri bu hakları tecrübe etmektedir.Çizgi karakterler sayesinde edinilen bu gerçek hayat deneyimleri gençlerin iş hayatında sahip oldukları hakları eğlenerek öğrenebilmelerini sağlayacak.

   Temel olarak 12 başlıktan oluşan bu animasyonda kullanıcının hangi başlık hakkında ne öğreneceği kendi isteğine bağlıdır.İstenilen sahneye gidebilmek için navigasyon araçlarına başvurabilmek de uygulamanın bir diğer güzel yönü fakat navigasyon araçları kullanılmadan dan da sahneler arası geçiş yapılabilir.Bu uygulama sayesinde siz de çalışma yaşamı haklarınızı kolayca öğrenebilirsiniz. 

Çalışma Yaşamında Haklar indir